W dziale | Fakty

XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka -WYNIKI

Opublikowany 10.04.2019

XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zorganizowano 25 marca w Leszkowicach.

Głównym organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  W zawodach wystartowało ogółem 377 uczniów, w tym 165 dziewcząt i 212 chłopców, ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu lubartowskiego.
Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdym z 8 biegów otrzymali medale i dyplomy ufundowane ze środków Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

Wyniki XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka Leszkowice 25 marca 2019 r.

IGRZYSKA DZIECI – dziewczęta/2008 i mł./

1. SP 3 Lubartów-186 pkt.
2. SP Kamionka – 144 pkt.
3. SP 4 Lubartów -114 pkt.
4. SP Firlej – 109 pkt.
5. SP Wola Sernicka – 78 pkt.
6. SP Ostrówek – 35 pkt.
7. SP Leszkowice – 35 pkt.
8. SP Nowa Wieś – 26 pkt.

Indywidualnie: 1.Weronika Bzoma 2.Magda Węgrzyn 3.Milena Florek
IGRZYSKA DZIECI- dziewczęta /2006-2007/

1. SP 1 Lubartów – 241 pkt.
2. SP Kamionka – 235 pkt.
3. SP Firlej – 222 pkt.
4. SP 4 Lubartów – 190 pkt.
5. SP Ostrówek – 182 pkt.
6. SP 3 Lubartów -127 pkt.
7. SP Brzostówka -110 pkt.
8. SP Wola Sernicka – 91 pkt.
9. SP Leszkowice – 39 pkt.

Indywidualnie: 1.Amelia Flisiak 2.Zuzanna Tomasiak 3.Kinga Żelazna
IGRZYSKA DZIECI – chłopcy /2008 i mł./

1. SP 1 Lubartów – 290 pkt.
2. SP Kamionka – 234 pkt.
3. SP Firlej – 178 pkt.
4. SP 3 Lubartów – 174 pkt.
5. SP Ostrówek – 150 pkt.
6. SP 4 Lubartów – 132 pkt.
7. SP Wola Sernicka – 83 pkt.
8. SP Leszkowice – 54

Indywidualnie: 1.Kamil Kubik 2. Wiktor Denka 3.Jakub Białek
IGRZYSKA DZIECI – chłopcy – /2006-2007/

1. SP 3 Lubartów – 281 pkt.
2. SP 1 Lubartów – 280 pkt.
3. SP Firlej – 246 pkt.
4. SP Kamionka – 186 pkt.
5. SP Ostrówek – 182 pkt.
6. SP 4 Lubartów – 128 pkt.
7. SP Wola Sernicka – 115 pkt.
8. SP Brzostówka – 109 pkt
9. SP Serniki – 90 pkt.
10. SP Nowa Wieś – 29 pkt.

Indywidualnie: 1. Olaf Oniszczuk 2. Michał Kostrzewa 3. Szymon Ozon

I M S – dziewczęta /2003-2005/
1. SP 3 Lubartów – 304 pkt.
2. SP Kamionka – 273 pkt.
3. SP Firlej – 262 pkt.
4. G Sportowe Lubartów – 238 pkt.
5. SP Ostrówek – 171 pkt.
6. SP 1 Lubartów – 156pkt.
7. G Ostrówek – 131 pkt.
8. SP Wola Sernicka – 128 pkt.
9. SP Leszkowice – 78 pkt.
10. SU Lubartów – 1 pkt.

Indywidualnie: 1.Oliwia Zielińska 2.Matylda Kolano 3.Wiktoria Kuśmirek

I M S – chłopcy /2003-2005/

1. SP 3 Lubartów – 359 pkt.
2. SP Kamionka – 356 pkt.
3. G Ostrówek – 347 pkt.
4. SP 1 Lubartów – 345 pkt.
5. SP Kock -252 pkt.
6. SP Brzostówka – 249 pkt.
7. SP Firlej – 231 pkt.
8. SU Lubartów – 198 pkt.
9. SP Ostrówek – 182 pkt.
10. G Sportowe Lubartów 173 pkt.
11. SP 4 Lubartów – 155 pkt.
12. G Wola Sernicka – 52 pkt.
13. SP Leszkowice – 51 pkt.
14. SP Wola Sernicka – 40 pkt.

Indywidualnie: 1. Marek Gruchoła 2. Vadym Bobczuk 3. Sylwester Cybula

Licealiada – dziewczęta /2002 i st./
1. ZS 2 Lubartów – 49 pkt.
2. RCEZ Lubartów – 29 pkt.

Indywidualnie: 1.Monika Dec 2.Julia Urbańska 3.Klaudia Och

Licealiada – chłopcy /2002 i st./

1. ZS 2 Lubartów – 128 pkt.
2. RCEZ Lubartów -79 pkt.
3. SU Lubartów – 47 pkt.

Indywidualnie: 1.Piotr Barwiński 2. Bartosz Zbiciak 3. Przemysław Zbiciak

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (5530).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.