Zaduszki Artystyczne 2015

Zaduszki Artystyczne odbędą się 8 listopada w piwnicy Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie. Początek o godzinie 19.15. Wstęp wolny. Koncert poprzedzi Msza św. o godzinie 18.00. Odprawiona zostanie w intencji zmarłych muzyków i poetów.

To jeden z tych wieczorów, który gromadzi twórczość najlepszych artystów ostatnich dekad w jednym miejscu. Wszystko za sprawą grupy młodych lubartowskich muzyków.

Stowarzyszenie ALWERNIA oraz Muzyczne Podróże zapraszają serdecznie wszystkich na 8. Zaduszki Artystyczne. Po raz kolejny klasztorna piwnica pomoże przywołać pamięć o muzykach, którzy już odeszli. Zostawili jednak po sobie mnóstwo kompozycji, które do dziś zachwycają słuchaczy.

Podczas tegorocznego koncertu usłyszymy między innymi utwory Anny Jantar, Etty James, Katarzyny Sobczyk czy Whitney Houston. To w autorskiej aranżacji młodych muzyków z Lubartowa.

Dla publiczności zaśpiewają Aleksandra Rudzińska, Agnieszka Rycek, Eliza Kaczor oraz Iza Zbiciak. Akompaniować im będą Arkadiusz Borzęcki, Mateusz Piesta i Piotr Karczewski.

Wydarzenie finansowane jest przy wsparciu Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta Lubartów.

Zapraszamy!

zaduszki artystyczne2015