W dziale | Fakty

Zawody pływackie w Lublinie i Poniatowej

Opublikowany 19.12.2016

W dniach 10 – 12 grudnia odbyły się zawody pływackie w Lublinie oraz Poniatowej. W sobotę w Lublinie miała miejsce finałowa runda „O Laur Lubelskiego Koziołka”, w której wzięły udział Wróblewska Kaja oraz Waśkowicz Milena, zawodniczki Skalara. Po dwóch blokach pływackich na 50 m stylem grzbietowym oraz 50 m stylem dowolnym zajęły kolejno:  Kaja- VI miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz II miejsce na 50 m stylem dowolnym. Milena -III miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz V miejsce na 50 m stylem dowolnym. W klasyfikacji generalnej Kaja zajęła miejsce IV, a Milena miejsce III. W niedzielę na „Mikołajkowe Zawody Pływackie” w Poniatowej wybrało się 31 zawodników z naszego klubu, w których udział brali również zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów pływackich z: Ryk, Opola Lubelskiego oraz Poniatowej. W sumie zdobyliśmy 19 medali: 7-złotych, 6-srebrnych, 6 – brązowych.
Wyniki końcowe:
50 M STYLEM DOWOLNYM
ROCZNIK 2006
*MATYJASZCZYK ZUZANNA MIEJSCE II
*JANECZEK JAKUB MIEJSCE II
*JĘDRUSIAK MARCIN MIEJSCE III
2005-2004
*WETOSZKA ALICJA MIEJSCE III
*BYLINA DAGMARA MIEJSCE IV
*POLKOWSKA KAROLINA MIEJSCE VI
*TOMASZEWSKA ALICJA MIEJSCE XII
*BĄBOL SZYMON MIEJSCE I
*CYBUL BARTŁOMIEJ MIEJSCE II
*SMYK MATEUSZ MIEJSCE V
*KOWALSKI HUBERT MIEJSCE XI
*RYSIOWSKI KAMIL MIEJSCE XII
*WOLIŃSKI BARTOSZ MIEJSCE XIV
*JÓŹWIAK KAROL MIEJSCE XV
*TOŁUBIŃSKI JAKUB MIEJSCE XVI
2003-2001
*KOWALIK MICHAŁ MIEJSCE III
*BIELECKI MICHAŁ MIEJSCE VI
*PIOTROWSKI JAN MIEJSCE X
*SZYPULSKI MICHAŁ MIEJSCE XIV
2008 I MŁODSI
*WAŚKOWICZ MILENA MIEJSCE I
2007 
*WRÓBLEWSKA KAJA MIEJSCE I
50 M STYLEM KLASYCZNYM
ROCZNIK 2006
*MATYJASZCZYK ZUZANNA MIEJSCE II
2005-2004
*BYLINA DAGMARA MIEJSCE IV
*GONTARCZYK JULIA MIEJSCE XIII
*KOWALSKI HUBERT MIEJSCE II 
*TREGER JAKUB MIEJSCE VI
2003-2001
*WAŚKOWICZ ALICJA MIEJSCE V
*KOWALIK MICHAŁ MIEJSCE III
*SMYK KACPER MIEJSCE VIII
*SZYPULSKI MICHAŁ MIEJSCE IX
25 M STYLEM KLASYCZNYM
ROCZNIK 2008 I MŁODSI
*WAŚKOWICZ MILENA MIEJSCE I
50 M STYLEM GRZBIETOWYM
ROCZNIK 2006
*JĘDRUSIAK MARCIN MIEJSCE I
2005-2004
*WETOSZKA ALICJA MIEJSCE III
*POLKOWSKA KAROLINA MIEJSCE V
*RYSIOWSKA SYLWIA MIEJSCE IX
*BĄBOL SZYMON MIEJSCE I
*CYBUL BARTŁOMIEJ MIEJSCE III
*SMYK MATEUSZ MIEJSCE VI
*RYSIOWSKI KAMIL MIEJSCE IX
*TOŁUBIŃSKI JAKUB MIEJSCE XI
*JÓŹWIAK KAROL MIEJSCE XII
*WOLIŃSKI BARTOSZ MIEJSCE XIII 
*TREGER JAKUB MIEJSCE XIV
2003-2001
*WAŚKOWICZ MILENA MIEJSCE V
*PIOTROWSKI JAN MIEJSCE II
*BIELECKI MICHAŁ MIEJSCE III
25 M GRZBIET
ROCZNIK 2008 I MŁODSI
*POLKOWSKA ANTONINA MIEJSCE II
*BADZIAK MAJA MIEJSCE V
*RYSIOWSKA NATALIA MIEJSCE VIII
ROCZNIK 2007
WRÓBLEWSKA KAJA MIEJSCE I
Wyjazd oraz udział w zawodach współfinansowany z budżetu Gminy Miasta Lubartów oraz Ministerstwa Sportu z programu ‚Klub’.
Materiał: LKP Skalar
dsc00027dsc00066

dsc00022-1

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7112).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.