W dziale | Ogłoszenie

Bezpłatna nauka pływania

Opublikowany 06.09.2018

Bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Lubartowa – zapisy na ostatnią edycję

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych miasta Lubartowa na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą od października do grudnia 2018 r. (3 edycja) na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Godziny zajęć będą ustalone i podane na stronie internetowej klubu www.lkp-skalar.pl (będą to godziny popołudniowe). Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać” przy współudziale Gminy Miasta Lubartów.
Zapisywać dzieci do projektu można elektronicznie smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową lkp_skalar@onet.pl w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), szkoła. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy.
Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! Harmonogram zajęć oraz lista uczestników będą dostępne wkrótce na stronie internetowej www.lkp-skalar.pl. W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.lkp-skalar.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania). Pierwszeństwo na te zajęcia mają uczniowie z SP1 oraz SP4 w Lubartowie. Serdecznie zapraszamy.

Dariusz Klej

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6906).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.