W dziale | - Polecamy -, Kultura

Listy do M. i Mikołajki w kinie Lewart

Opublikowany 16.11.2015

mikolajkiLubartowski Ośrodek Kultury przygotował ofertę mikołajkową dla małych i dużych widzów.

 Od 3 do 9 grudnia rozpoczyna się emisja komedii romantycznej „Listy do M. 2”. Jest to kontynuacja pierwszej części. Po czterech latach ci sami bohaterowie borykają się z kolejnymi problemami. Film będzie wyświetlany o godz. 19.30.

Od 5 do 6 grudnia dla dzieci będzie wyświetlana bajka „Sawa. Mały wielki bohater.” – seans o godz. 16. Film animowany produkcji rosyjskiej opowiada o dziesięcioletnim chłopcu, który z grupą nowo poznanych przyjaciół wyrusza w podróż przez magiczną krainę, by uratować swoją wioskę.

Kolejnym filmem granym codziennie od 11 do 17 grudnia dla dzieci będzie „Dobry Dinozaur” – animacja produkcji USA. Poznajemy tutaj historię małego dinozaura Arlo, który wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel. Seanse będą dwa razy dziennie o godz. 13 i 17.
Dla dorosłej części widzów będzie film „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”. Jest to ekranizacja ostatniej część bestsellerowej trylogii amerykańskiej pisarki Suzanne Collins. Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i nieobliczalny Peeta Mellark (Josh Hutcherson) muszą stawić czoła bezlitosnemu Kapitolowi. Wraz z buntownikami próbują wygrać wojnę domową. Ten film można będzie obejrzeć o godz. 19.30.

Więcej informacji pod numerem telefonu 81 855 22 42.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6906).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.