NIE MOŻE TAM CIEBIE ZABRAKNĄĆ

Opublikowany 21.06.2013

W nadchodzący weekend (to już za parę godzin:-) polecamy dwie imprezy rekreacyjne.  Alwernia wspólnie z braćmi Kapucynami zapraszają w nadchodzącą sobotę na festyn rodzinny Kapucynalia. Będzie on połączony z biegiem charytatywnym na rzecz chorego na białaczkę Dawida. Natomiast w nadchodzącą niedzielę, 23 czerwca, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ORKA zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego pływania. Szczegóły poniżej…

 

Kapucynalia oraz Bieg POKÓJ I DOBRO

Po Biegu470, który odniósł w Lubartowie sukces, szykuje się kolejna impreza biegowa: Bieg Pokmapa biegój i Dobro. Inicjatywa wpisuje się w coroczne obchody Festynu Rodzinnego Kapucynalia, organizowanego przez Stowarzyszenie Alwernia. 22 czerwca o godz. 14 organizatorzy zapraszają do ogrodu Kapucynów na festyn. Będą dmuchane zamki, występy zespołów muzycznych, malowanie twarzy, dogoterapia, paintball, rowery plażowe i wiele innych atrakcji.

Natomiast o godzinie 16:00 wystartuje Bieg Pokój i Dobro, z ul. Lubelskiej, tuż przed Klasztorem Braci Kapucynów w Lubartowie. Biegacze będą mieli do pokonania dystans 10km, aby pomóc choremu Dawidowi. Koszt udziału w biegu to cegiełka o wartości 20zł, którą Alwernia przekaże na pomoc Dawidowi. Dokładna mapa biegu, a także regulamin znajdują się na stronach www.lubartowbiega.pl oraz www.alwernia.org.pl. Tam też można znaleźć formularz rejestracyjny.

Na każdego uczestnika biegu czekają oryginalne pamiątkowe medale, a na zwycięzców puchary przekazane na ten cel przez sportowców różnych dyscyplin. Wyniki każdego biegacza zostaną zmierzone drogą elektroniczną.

Biuro zawodów będzie się mieścić w budynku Gimnazjum nr 1 im. KEN w Lubartowie przy ul. Legionów 3 i będzie czynne: 21 czerwca (piątek) 2013 r. od godziny 17:00 do 20:00 i 22 czerwca (sobota) 2013 r. od godziny 11:00 do 15:30.

Ze względu na rozmiary imprezy potrzebna jest pomoc jak największej liczby wolontariuszy, którzy mogliby włączyć się w organizację biegu na starcie, mecie, na trasie oraz w biurze zawodów. Alwernia zachęca serdecznie wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, aby włączyli się w pomoc. Wszelkie pytania, wątpliwości lub chęć pomocy można kierować na alwernia.lubartow@gmail.com, lubartow.biega@gmail.com lub na stronę na facebooku Bieg470. Organizatorami biegu są Stowarzyszenie Alwernia, Gimnazjum nr 1 im. KEN w Lubartowie.

bieg pokój i dobro

 

 

 

 

 

 

ORKA zaprasza do pływania

zawody plywackie orka

Już w nadchodzącą niedzielę 23 czerwca dzieci i młodzież z Lubartowa oraz okolic będą mogli sprawdzić się na zawodach pływackich zorganizowanych z okazji 470-lecia Lubartowa. Zawody rozpoczynają się o godz. 12.50. na miejskiej pływalni MOSiR Lubartów i będą trwały do godz. 15.00. Impreza jest jedną z wielu, które odbywają się w naszym mieście z okazji wielkiego jubileuszu miasta. Głównym organizatorem zawodów jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ORKA, a współorganizatorami II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszeniową wraz z pozwoleniem znajdziecie na stronie www.orkaklub.pl. Dla wszystkich uczestników i widzów wstęp wolny.

Opracowanie: J.A.

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7459).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.