W dziale | - Polecamy -, Fakty

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ – sobota, godz. 15 seans w kinie Lewart, niedziela – finał

Opublikowany 01.12.2012

W sobotę 1 grudnia seans w kinie Lewart – o godz. 15.00. Zagrają film animowany dla całej rodziny. Wejście za słodki upominek dla potrzebujących  dzieci. W niedzielę – finał akcji. Dary można przynosić do biura NSZZ Solidarność przy ul. Legionów 63, a także do samochodów oznaczonych logiem słoneczka, stojących koło sklepów Stokrotka, Biedronka, Gama, Kaufland, Lidl .

– Akcja finałowa na ulicach Lubartowa będzie trwała w godzinach 9.00 do 13.00, a w biurze NSZZ „Solidarność” do 17.00 – informuje szef sztabu akcji Józef Małyska.

Podczas akcji zbierane są dary rzeczowe dla dzieci potrzebujących pomocy, z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji  materialnej i niepełnosprawnych. Możesz ofiarować: odzież i obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości, higieny osobistej, słodycze, trwałe artykuły spożywcze, przedmioty gospodarstwa domowego, opał.  Nie zbiera się środków finansowych.

Jak co roku w kinie Lewart będzie seans filmowy pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów.  – Zapraszamy do kina Lewart w sobotę 1 grudnia o godz. 15.00. Wejście na film za symboliczną czekoladę – dodaje Józef Małyska. Zebrane podczas akcji dary zostaną przekazane Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Lubartowie.

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6565).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.