W dziale | - Polecamy -

Bezpłatne zajęcia z nauki pływania ze Skalarem

Opublikowany 26.01.2016

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 4 w Lubartowie na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą od lutego do grudnia br. na basenie przy Szkole Podstawowej nr 3. Godziny zajęć będą ustalone i podane na stronie internetowej klubu www.lkp-skalar.pl w zakładce aktualności (będą to godziny popołudniowe). Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać” przy współudziale Gminy Miasta Lubartów.
Projekt podzielony będzie na 3 edycje: 1 edycja – luty-kwiecień 2016 r., 2 edycja – kwiecień-wrzesień 2016 r., 3 edycja – wrzesień-grudzień 2016 r.
Zapisywać dzieci do projektu można elektronicznie smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową umiem plywaclkp_skalar@onet.pl w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), SP1 lub SP4. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy.
Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! W pierwszych dwóch edycjach pierwszeństwo będą miały dzieci z klas II-III. Harmonogram zajęć oraz lista uczestników będą dostępne wkrótce na stronie internetowej www.lkp-skalar.pl w zakładce aktualności. W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.lkp-skalar.pl – zakładka aktualności. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania).
Dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie będą od lutego do grudnia 2016 r. (będą również 3 edycje) uczęszczały na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania również z projektu „Umiem pływać” realizowanego przez Lubartowski Klub Pływacki SKALAR, Lubelski Okręgowy Związek Pływacki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia będą realizowane w klasach. Więcej informacji wkrótce.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7468).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.