W dziale | - Polecamy -

Ugodził nożem kolegę

Opublikowany 15.09.2008

W ciężkim stanie trafił w nocy w niedzielę 7 września do szpitala ranny 19-latek z Lubartowa, który został ugodzony nożem przez swojego  22-letniego kolegę. Powodem tego zdarzenia  była kłótnia o to, który z młodych mężczyzn jest silniejszy. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego sprawcę.Do tragedii doszło około  godziny 1:00 w rejonie ulicy Cichej w Lubartowie.


Policjanci ustalili, że dwaj będący pod wpływem alkoholu koledzy posprzeczali się o to, który z nich jest silniejszy. W pewnym momencie doszło między nimi do szamotaniny. 19-latek  uderzył starszego kolegę w twarz.  Po tym incydencie 22-latek pobiegł do  domu. Po chwili powrócił  uzbrojony w nóż, którym ugodził swego kolegę, raniąc go w brzuch. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast zjawili się na miejscu, zatrzymali nożownika oraz wezwali pomoc medyczną do rannego, który został przewieziony do szpitala i poddany operacji.
Widząc słaniającego się na nogach  kompana, sprawca sam wezwał policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze powiadomili karetkę pogotowia, która zabrała rannego do szpitala. 19-latek został poddany operacji. Lekarz określił jego stan zdrowia jako ciężki. ? mówi nadkomisarz Artur Marczuk, oficer prasowy KPP w Lubartowie –  22-letni Grzegorz H. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.  Policjanci poddali go badaniu na stan trzeźwości. Mężczyzna miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Sąd Rejonowy w Lubartowie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu sprawcy na okres 3 miesięcy.

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7114).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.