W dziale | - Polecamy -

Zabójstwo w Cegielni

Opublikowany 22.08.2008

54-letni Adam O. nie żyje, a jego 46- letnia sąsiadka w ciężkim stanie przebywa w szpitalu – to efekt alkoholowej libacji, która miała miejsce w gminie Ostrówek, w miejscowości Cegielnia. 18 sierpnia policjanci zatrzymali nietrzeźwego męża pobitej kobiety. 43-latek został przesłuchany.

18 sierpnia przed godz. 8.00 rano dyżurny policji w Kocku został powiadomiony o znalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z domów w gm. Ostrówek. Nieżyjącego 54-letniego właściciela posesji znalazł jego sąsiad ? informuje sierż. Grzegorz Paśnik z KPP Lubartów. Mężczyzna zginął prawdopodobnie od ciosów ostrym narzędziem, na jego ciele było wiele ran kłutych. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że w mieszkaniu 54-latka w niedzielę wieczorem odbywała się alkoholowa libacja, w której brała również udział jego 46-letnia sąsiadka. Kobieta została znaleziona przez mieszkańców miejscowości w odległości około 100 metrów od miejsca libacji. W bardzo ciężkim stanie na skutek pobicia została przewieziona do szpitala. Kilka godzin później policjanci zatrzymali męża 46-latki. Mężczyzna był nietrzeźwy, trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany. Wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, która zadecyduje o zarzutach. Mężczyźnie za zabójstwo może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.
CZY ZABÓJSTWO Z ZAZDROŚCI?
Z ostatniej chwili: W środę, 20 sierpnia prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie 43-latka oskarżonego o zamordowanie sąsiada i ciężkie pobicie żony. Jak się okazało, mężczyzna najpierw skatował deską żonę, a potem zabił sąsiada. Podobno z zazdrości.Mężczyzna przyznał się do winy, grozi mu dożywocie.

fot.www.kwp.lublin.pl

Nr 28 [441]

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6837).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.