W dziale | Sport

Wydanie :

Joe Dearman nowym zawodnikiem Lewartu

Opublikowany 11.02.2021

Wychowanek Tottenhamu Hotspur Joe Dearman to już oficjalnie nowy zawodnik MKS Lewart Lubartów. Anglik, który zgodził się na warunki zaproponowane przez klub, będzie niewątpliwie wzmocnieniem biało-niebieskich.

W Lubartowie nowego zawodnika  klubu przywitał 9 lutego Burmistrz Miasta Krzysztof Paśnik. 19- letni Joe dorastał w Enfield w północnej części Londynu. Od dziesiątego roku życia przez 6 lat szkolił się w akademii Tottenhamu Hotspur. Kolejne lata to gra w klubie League 2 Cambridge United. Joe jest lewym pomocnikiem. Może też grać jako prawy pomocnik lub lewy obrońca.

Joe to bardzo ciekawy technicznie zawodnik, lewonożny skrzydłowy. Jest bardzo ambitny, profesjonalny i bardzo chce się pokazać, zaistnieć na naszym rynku piłkarskim i bardzo liczę, że dobrze się zaprezentuje na boiskach 3 ligi. Wierzę, że Joe pomoże nam sportowo, a my jemu w rozwoju i wypromowaniu się na wyższy poziom rozgrywkowy, bo na pewno ma ku temu potencjał. Podpisaliśmy półtoraroczny kontrakt, który dobrze zabezpiecza interesy zarówno klubu jak i zawodnika. Joe dobrze odnalazł się w szatni i drużynie. Myślę, że wszystko jest na dobrej drodze, żeby nasz nowy zawodnik dobrze wkomponował się w grę drużyny i dał nam dużo nowej jakości w ofensywie – mówi Maciej Jaworski, prezes Lewartu.

(kw)

fot. Piotr Wołowik

fot. Piotr Wołowik

 

 

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7611).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.