W dziale | Sport

Lubartowianie w zawodach Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking

Opublikowany 25.08.2016

Trwa IV edycja Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking pod hasłem „Lubelskie też chodzi 2016”. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Klubu ART – FIT w Lubartowie i odnieśli sukcesy.

Zawodnicy Klubu Aktywnych ART – FIT uczestniczyli w zawodach IV edycji Pucharu Lubelszczyzny, które miały miejsce w Białej Podlaskiej, Lubartowie, Adamowie i w sobotę 20 sierpnia w Międzyrzecu Podlaskim. Uczestnicy startują na dystansach 5km lub10 km i są klasyfikowani w różnych kategoriach wiekowych.

Kijkarze” z Lubartowa, którzy stanęli na podium to:

Halina Żeromska (10 km), Grażyna Marczuk (5 km), Jakub Kurlak (10 km), Patryk Berger (5km) – II miejsce w swoich kategoriach wiekowych,
Aleksandra Berger i Janusz Kobyłka – III miejsce na 10 km.

Pierwsze miejsce zajął Jarosław Czarnecki, pokonując 5 km.
Bardzo dobrze spisali się pozostali zawodnicy, zajmując czwarte miejsce: Renata Wolska (5 km)i Norbert Góźdź (5 km).
Obsada sędziowska z Lubartowa to: Krystyna Błaszczak, Andrzej Żeromski i Leszek Berger. Kolejne zawody odbędą się w Lublinie 3 września, a 17 września będą w Łukowie. W październiku zawodnicy zmierzą się w Radzyniu Podlaskim i w Puławach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach zapraszamy na stronę www.time2go.pl, gdzie prowadzone są zapisy. Osoby, które pragną doskonalić technikę chodzenia oraz poznać miłośników nordic z Lubartowa i okolic zapraszamy na rajd organizowany przez Lokalną Grupę Działania „Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” oraz Klub Aktywnych ART – FIT do Firleja 28 sierpnia o godz 10.00 (ośrodek GOSiR) – informuje Klub ART- FIT.

Opr. SN

MP GrażynaMP HalinaMP JakubMP januszMP JarekMP OlaMP Patryk

103_1182

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7930).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.