W dziale | Sport

MKS „Lubartów” na Pucharze Polski

Opublikowany 26.09.2016

W sobotę 24 września w Luboniu odbył się VI Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu. Na jedno z największych wydarzeń w sportach chwytanych w Polsce przyjechało 673 zawodników. Lubartów reprezentowało dwóch zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego „Lubartów” – Marcin Urban i Paweł Grzeszczak.
Marcin w ćwierćfinale po sprowadzeniu zawodnika do parteru, kontrolował cały pojedynek, wygrywając ostatecznie na punkty. Jednak w półfinale po trzech minutach poddał walkę z powodu odnowionej kontuzji klatki piersiowej. 41-letni zawodnik zdobył brązowy medal w kategorii 85,5 kg (BIAŁE PASY MASTER).
Paweł Grzeszczak w ćwierćfinale pucharu musiał tym razem uznać wyższość rywala, przegrywając na punkty. Oficjalne wyniki z zawodów [tutaj]
Zawodnicy pragną serdecznie podziękować sponsorom: Panu Arturowi Maludze oraz Panu Jackowi Krupie – za wsparcie finansowe oraz instruktorowi Brazylijskiego Jiu Jitsu, Emilowi Lechowi za przygotowanie techniczne przed zawodami.
zapisyPrzypominamy, że MKS „Lubartów” mieszczący się przy ul. 1-go maja 66/74 (Szkoła Podstawowa Nr 3 – wejście od strony basenu) od października rozpoczyna nabór do sekcji początkujących. Wszystkich chętnych zapraszamy do klubu po więcej informacji. Kontakt: Tomasz Adamczyk 605 048 164

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (7035).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.