IV Lubartowski Dzień Sportu

Za nami IV Lubartowski Dzień Sportu. Impreza odbyła się 3 września na placu przed ratuszem i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Klub Sportowy „Lubartów”.  

Lubartowski Dzień Sportu był skierowany do wszystkich mieszkańców Lubartowa i okolic. Podczas tego wydarzenia kluby, stowarzyszenia, instytucje sportowe zaprezentowały swoją ofertę na nadchodzący sezon. Celem imprezy było pokazanie różnorodności dyscyplin, jakie można uprawiać w naszym mieście. 

Podczas Lubartowskiego Dnia Sportu na uczestników czekało wiele atrakcji, konkurencji sprawnościowych, pokazów. Tor przeszkód, byk rodeo, bungee run, bramka celnościowa, sumo, refleksomierz – to tylko niektóre atrakcje dla zgromadzonych na placu przed Urzędem Miasta. Była możliwość wygrania nagród za udział w przygotowanych przez organizatorów konkurencjach. Dla dzieci przygotowano bezpłatne dmuchańce, które cieszyły się ogromną popularnością. W trakcie imprezy odbyła się zbiórka na rzecz Klasztoru Braci Kapucynów w Lubartowie. Impreza była współfinansowana przez Urząd Miasta Lubartów.

SC