W dziale | Fakty

X Miejski Festiwal Piosenki Angielskiej „TOP SONGS”

Opublikowany 20.11.2014

Dziesięcioletnią tradycją jest, że Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie zaprasza dzieci i uczniów lubartowskich szkół wraz z opiekunami do udziału w Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej. Konkurs jubileuszowy zorganizowano 18 listopada. Jest on okazją do wspaniałej zabawy w atmosferze święta i radości.

Piosenka jest jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów doskonalenia języka angielskiego. Zainteresowanie śpiewaniem i słuchaniem piosenek angielskich jest bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży szkolnej, o czym świadczy ogromne zainteresowanie konkursem. Walory językowe i wokalne uczestników oceniała Komisja w składzie: Grażyna Stawska, starszy inspektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Lubartów; Giuseppe Piscopo, nauczyciel muzyki w Palermo; Monika Smyl, nauczyciel języka angielskiego w Gimnazjum nr 2 w Lubartowie oraz Bożena Stępień, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubartowie.

 Wyniki X Miejskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej

 KLASY I-III

Kategoria „Soliści”:

Blanka Jałocha z SP nr 1 – wyróżnienie honorowe „ZŁOTY DYSK”;

Wiktoria Kowalczyk z SP nr 4 – I miejsce;

Milena Słowikowska z SP nr 3 – II miejsce;

Iga Goleń z SP nr 3 – III miejsce;

Julia Kwiatkowska z SP nr 3 – wyróżnienie;

Anna Wiśniewska z SP nr 4 – wyróżnienie.

 Karnetami na lekcje śpiewu, ufundowanymi przez Prywatną Szkołę Muzyczną w Lubartowie, wyróżnione zostały:

Iga Pawlikowska z SP nr 1;

Martyna Lal z SP nr 4.

 Kategoria „Zespoły”:

SP nr 3: Paulina Dąbek, Maja Gałązka – I miejsce;

SP nr 3: Gabriela Bisek, Julia Bednarczyk, Andżelika Krzyżanowska, Maja Socha, Oliwia Choduń – II miejsce;

SP nr 1: Amelia Szczepaniak, Katarzyna Sidor, Olga Ziębowicz – III miejsce;

SP nr 1: Wiktoria Powałka, Laura Mikot – wyróżnienie;

SP nr 4: Gabriela Strzelecka, Zuzanna Tomasiak, Magda Mysiak, Maja Bartnik, Jakub Żeleźnik – wyróżnienie.

KLASY IV-VI

Kategoria „Soliści”:

Weronika Dybała z SP nr 4 – wyróżnienie honorowe „ZŁOTY DYSK”;

Dagmara Kukla z SP nr 1 – I miejsce;

Lidia Bielawska z SP nr 3 – II miejsce;

Julia Bogusz z SP nr 3 – III miejsce;

Weronika Stasiak z SP w Przypisówce – wyróżnienie;

Anna Aftyka z SP nr 3 – wyróżnienie.

Karnetami na lekcje śpiewu, ufundowanymi przez Prywatną Szkołę Muzyczną

w Lubartowie, wyróżnione zostały:

Ewelina Kaczyńska z SP nr 1;

Julia Ładna, Milena Prażmo z SP nr 4

 

Kategoria „Zespoły”:

SP nr 4: Julia Tomasiak, Agnieszka Włosek, Michał Madejski, Jan Wereszczyński

– I miejsce;

SP nr 4: Wiktoria Siwek, Dominika Szczygieł, Przemysław Piskorski– II miejsce;

SP nr 3: Laura Florek, Aleksandra Lato, Emilia Zmysłowska – III miejsce;

SP nr 3: Maja Macioszek i Filip Majchrzak – wyróżnienie;

SP nr 3: Aleksandra Pacek, Anna Lipska, Agnieszka Piechota – wyróżnienie.

Karnetami na lekcje śpiewu, ufundowanymi przez Prywatną Szkołę Muzyczną

w Lubartowie, wyróżnione zostały:

Maja Macioszek, Filip Majchrzak z SP nr 3;

Marcela Kiełczewska, Julia Rybak z SP nr 4

 

GIMNAZJA

Kategoria „Soliści”:

Magda Dąbrowska z Gimnazjum nr 2 – wyróżnienie honorowe „ZŁOTY DYSK”;

Dominika Małyska z Gimnazjum nr 2 – I miejsce;

Alicja Mazurek z Gimnazjum nr 1 – II miejsce;

Natalia Domin z Gimnazjum nr 2 – III miejsce;

Bogumiła Małyska z Gimnazjum nr 1 – wyróżnienie;

Kewin Korzeniowski z Gimnazjum nr 1 – wyróżnienie.

 

Kategoria „Zespoły”:

Gimnazjum nr 2: Katarzyna Karpińska, Natalia Robak – I miejsce;

Gimnazjum nr 1: Emilia Kozak, Alicja Mazurek – II miejsce;

Gimnazjum nr 2: Aleksandra Kukiełka, Wiktoria Pacek – III miejsce;

Gimnazjum nr 1: Klaudia Cielepała, Wiktoria Janek, Weronika Stawecka – wyróżnienie.

Sponsorami festiwalu byli: Urząd Miasta Lubartów;Szkoła Muzyczna MUSIC FUN w Lubartowie; Wydawnictwa „Oxford University Press”; Rady Rodziców SP nr 4 w Lubartowie.

Organizatorki festiwalu: Bożena Stępień, Ilona Wójtowicz, Jolanta Antos, Małgorzata Boguszewicz za naszym pośrednictwem dziękują za zaangażowanie i udzieloną pomoc w organizacji Festiwalu dla: Krzysztofa Świcia – Dyrektora SP nr 4, Ewy Czech, Małgorzaty Stępień, Agnieszki Nowakowskiej, Dariusza Kowalczyka oraz pracowników obsługi SP 4.

DSC06832 DSC06836 DSC06854 DSC06861 DSC06876 DSC06910 DSC06943 DSC06944 DSC06995 DSC07015

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6102).


Skontaktuj się z autorem

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.