W SPRAWIE KONKURSU „NARYSUJĘ DLA CIEBIE ANIOŁKA”

Opublikowany 30.01.2013

W związku z dużym zainteresowaniem i pytaniami kierowanymi do redakcji w sprawie wyników konkursu „Narysuję dla ciebie aniołka”, jako patron medialny konkursu publikujemy zawiadomienie ze strony internetowej organizatora:

Szanowni Państwo!

W imieniu całego Zarządu Stowarzyszenia „Wędrówka” im. Agaty Budzyńskiej, chciałam serdecznie podziękować za wszystkie przesłane prace konkursowe.
W sumie dotarło do nas ponad 1000 cudownych anielskich dzieł, rzeźb, wyklejanek, wydzieranek, witraży, prac z masy solnej, bibuły, gazety, szkła, modeliny, plasteliny itp. Zainteresowanie Konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że twórczość Agaty Budzyńskiej wciąż żyje, za co serdecznie dziękujemy!!!

Prosimy jednak jeszcze o chwilę cierpliwości. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej. Przepraszamy za zwłokę. Na pewno przekażemy oficjalne informacje.

Raz jeszcze dziękujemy Uczestnikom, Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom za wszelką pracę, czas i zaangażowanie włożone w przygotowaniu pracy konkursowej.”

 

Autor:

<- zobacz inne artykuły tego autora (6754).


Skontaktuj się z autorem

Komentarze do artykułu (4)

 1. Dominika:

  Wyników ciągle nie ma. Żałuję, że zgłosiliśmy prace naszych dzieci do tego konkursu. Jestem rozczarowana i czuję się oszukana przez organizatorów !!!!!!!!!

 2. ona:

  Niestety redakcja także została oszukana, podobnie jak inne media. Na nasze wielokrotnie kierowane do organizatorów pytania o wynik konkursu, nie dostaliśmy odpowiedzi.

 3. Wisienka:

  Czujemy się zawiedzeni – ja i moi uczniowie. Jeszcze nigdy w mojej dwudziestokilkuletniej pracy nie przydarzyło mi się coś podobnego, aby prace wysłane na konkurs zostały tak potraktowane. Było to troche temu, a uczniowie ciągle sie dopytują;kiedy wyniki… Mamy nadzieję, że się pojawią.

 4. Małgorzata:

  Zawiedziona… to mało powiedziane. Ja i moi uczniowie zostali OSZUKANI. Przykro, że tak traktuje się pracę dzieci i nauczycieli. WSTYD!!!

Pozostaw opinię

Musisz być zalogowany/a, aby móc komentować.