W SPRAWIE KONKURSU „NARYSUJĘ DLA CIEBIE ANIOŁKA”

W związku z dużym zainteresowaniem i pytaniami kierowanymi do redakcji w sprawie wyników konkursu „Narysuję dla ciebie aniołka”, jako patron medialny konkursu publikujemy zawiadomienie ze strony internetowej organizatora:

Szanowni Państwo!

W imieniu całego Zarządu Stowarzyszenia „Wędrówka” im. Agaty Budzyńskiej, chciałam serdecznie podziękować za wszystkie przesłane prace konkursowe.
W sumie dotarło do nas ponad 1000 cudownych anielskich dzieł, rzeźb, wyklejanek, wydzieranek, witraży, prac z masy solnej, bibuły, gazety, szkła, modeliny, plasteliny itp. Zainteresowanie Konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że twórczość Agaty Budzyńskiej wciąż żyje, za co serdecznie dziękujemy!!!

Prosimy jednak jeszcze o chwilę cierpliwości. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej. Przepraszamy za zwłokę. Na pewno przekażemy oficjalne informacje.

Raz jeszcze dziękujemy Uczestnikom, Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom za wszelką pracę, czas i zaangażowanie włożone w przygotowaniu pracy konkursowej.”