Jubileuszowy, dziesiąty Zlot Anek w niedzielę 25 lipca

Kolejne Annowanie organizuje Miasto Lubartów we współpracy z Lubartowskim Ośrodkiem Kultury.

Zapraszamy wszystkie Anny, Anie i Aneczki na zlot do Lubartowa. Będziemy wspólnie świętować imieniny patronki naszej lubartowskiej perły barokowej – Bazyliki św. Anny. Gwiazdą wieczoru będzie Halina Frąckowiak, wystąpi zespół KULTOWI oraz Łukasz Jemioła. Zaplanowano atrakcje dla dzieci przygotowane przez Fundację Stella im. Agaty Orłowskiej oraz Lubartowski Ośrodek Kultury. Wystąpi Orkiestra Dęta OSP Lubartów oraz soliści LOK. Nie zabraknie okolicznościowego tortu i życzeń dla Anek.
Tego dnia będzie można również skorzystać z punktu szczepień w godz. 13.00-20.00 zlokalizowanego w Galerii LOK, w ramach akcji #SzczepimySię.
Rejestracja dla Anek rozpocznie się już od godz. 15:30 i potrwa do godz. 18:30 w naszym Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Farnej 4. Dla każdej Anki mamy niespodzianki! Warto się zarejestrować.
Ponadto organizatorzy zapraszają na stoiska z rękodziełem i nie tylko. Będzie można wesprzeć Fundację Stella, zakupując coś w specjalnie przygotowanej strefie z atrakcjami dla dzieci.