Koncert Wiedeński w Centrum Spotkania Kultur

6 marca o godz. 17.00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się Koncert Wiedeński.

Podczas Koncertu Wiedeńskiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Wystąpią miedzy innymi: Anna Ciereszko, Justyna Sławiec – Korzeń, Tomasz Tracz, Bartosz Nowak, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia! To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą
i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”
oraz słynny „Marsz Radeckiego”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali
i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety 95-110 zł: Kasa Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

rezerwacje- tel. 81 44 15 675, bilety grupowe POWYŻEJ 10 OS. – tel. 515 985 232
bilety online:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49214/Lublin/Koncert+Wiede%C5%84ski/