Odśnieżanie na terenie Lubelszczyzny – sprawdź ofertę sprawdzonej firmy PRZEMEX!

Zima potrafi być nieprzewidywalna, dlatego przygotowania do walki z opadami śniegu i gołoledzią muszą być skrupulatne i przemyślane! Staw czoła zimie z firmą PRZEMEX, która od lat czynnie działa na terenie Lublina i okolic, oferując swoje usługi zarówno lokalnym, indywidualnym klientom, jak i klientom biznesowym. Poznaj zakres oferty PRZEMEX i pozbądź się zbędnego obowiązku w okresie zimowym. Zaufaj profesjonalistom – odśnieżanie w Lublinie nigdy nie było takie proste!.

PRZEMEX – szybko, skutecznie, profesjonalnie

Zalegający śnieg na podjazdach, chodnikach czy parkingach to utrudnienie ruchu dla pojazdów i przechodniów, a także bezpośrednie zagrożenie ich bezpieczeństwa. O ile usuwanie nadmiaru opadów w otoczeniu domu nie jest dużym wyzwaniem, tak odśnieżanie powierzchni przemysłowych i miejskich skwerów to czasochłonna, wyczerpująca praca, która cyklicznie musi być ponawiana.

Brzmi jak Syzyfowa Praca? Nie z firmą sprzątającą PRZEMEX, której doświadczenie i niezbędne wyposażenie pozwoli szybko uporać się z zalegającym, białym puchem. Oferta firmy obejmuje:

  • wywóz i utylizację śniegu na terenie miasta Lublin,
  • odśnieżanie parkingów,
  • odśnieżanie placów przemysłowych,
  • odśnieżanie dachów,
  • odśnieżanie tarasów,
  • odśnieżanie i skuwanie lodu z przydrożnych chodników,
  • zabezpieczanie powierzchni (posypywanie piachem/solą).

Wszelkie podejmowane działania wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu, z uwagą na bezpieczeństwo przechodniów, personelu wykonującego zlecenie i czyszczonej nawierzchni. Wejdź na Doczyszczanie.pl i poznaj szczegóły zimowej oferty. Zainwestuj w odśnieżanie na terenie miasta Lublin i zadbaj o swoją nieruchomość również w okresie zimy.

PRZEMEX – profesjonalna firma z Lublina do Twojej dyspozycji

W trosce o potrzeby Klienta firma oferuje świadczenie usług cyklicznie, na podstawie umowy, bądź w formie jednorazowego zlecenia – niezależnie czy zleceniobiorcą jest osoba prywatna, zarządca osiedla, spółdzielni, firmy czy urzędu. Co więcej, metoda odśnieżania oraz zakres pracy jest kompatybilny z rodzajem i rozległością nawierzchni, zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi i przede wszystkim preferencjami Klienta. 

Przypomnijmy, odśnieżanie leży m.in. w obowiązku zarządcy budynku lub właściciela prywatnej posesji i dotyczy nawierzchni znajdującej się bezpośrednio przy zabudowie. Zaniedbanie tej czynności wiąże się z następującymi konsekwencjami:

  • mandat karny,
  • konsekwencje prawne – w przypadku wypadku i uszkodzenia ciała osoby trzeciej na zarządzanym terenie.

Ponadto pozostawiając nadmiar opadów w okolicy zabudowy np. na dachu, ryzykujesz naruszeniem konstrukcji stropu, a także przedostaniu się wilgoci do wnętrza budynku. Nie zwlekaj i zadzwoń po profesjonalistów i w pełni ciesz się zimą – bez zbędnych obowiązków.

PRZEMEX – tutaj liczysz się Ty! Zdecyduj się na usługi zewnętrznej firmy sprzątającej

Firmę PRZEMEX przede wszystkim wyróżnia kompleksowa obsługa Klienta oraz gwarancja wykonania zlecenia z najwyższą starannością. Zainteresowanym PRZEMEX gwarantuje pełną dyspozycyjność i elastyczny grafik zleceń, który ustalany jest względem potrzeb zleceniobiorcy oraz warunków pogodowych. Zatrudnienie zewnętrzną firmę sprzątającej to wygoda i oszczędność czasu – przekonaj się o tym już dziś!

Artykuł partnera