Przepis na kreatywne ferie w domu zna Lubartowski Ośrodek Kultury

Już od 7 stycznia na profilu Lubartowskiego Ośrodka Kultury pojawi się wiele propozycji skierowanych do dzieci i młodzieży. Będą to zabawy z rękodziełem, czyli m.in. tworzenie kreatywnych ozdób oraz prezentów z okazji zbliżających się Dnia Dziadka i Babci, granie w planszówki oraz szachy. To wszystko odbędzie się w ramach DOMOWYCH FERII z Lubartowskim Ośrodkiem Kultury i potrwa do 15 stycznia.

-Ferie w domu nie muszą oznaczać nudy. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do młodszych dzieci, jak i młodzieży. Zależy nam na tym, aby każdy znalazł coś dla siebie. Liczymy na kreatywność oraz wspólną zabawę, w domowym zaciszu. Cieszymy się, że dzięki internetowi te najbliższe dni będziemy mogli spędzić razem, a liczne konkursy będą szansą na zdobycie cennych nagród. Już teraz serdecznie zapraszam do śledzenia strony internetowej oraz naszego profilu w mediach społecznościowych” – mówi Adam Kościańczuk, dyrektor Lubartowskiego Ośrodka Kultury.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Na stronie www.loklubartow.pl znajdą się, wraz z publikacją informacji na temat konkursów – regulaminy, a także zgoda RODO.

Widzimy się on-line! #niemanudy #domoweferiezLOK

Agnieszka Karpińska