1% podatku dla Alwerni – Twój wkład w pomoc drugiemu człowiekowi

W nowy rok weszliśmy już jakiś czas temu, najwyższa pora zatem obejrzeć się za siebie i zobaczyć to, co z Państwa udziałem udało nam się osiągnąć w roku 2015, a także spojrzeć przed siebie i zapytać: czy i tym razem możemy liczyć na owocną współpracę?

Nasze Stowarzyszenie pochwalić się może wieloma inicjatywami kulturalno-sportowymi, które skupiają amatorów i profesjonalistów, pasjonatów oraz laików danej dziedziny, jednak działania Stowarzyszenia Alwernia skupiają się przede wszystkim na rodzinie, dzieciach i młodzieży. Bliskie naszemu sercu są wartości takie jak pomoc drugiemu człowiekowi czy budowanie więzi rodzinnych, stąd też większość naszych inicjatyw to akcje charytatywne, które obok radości ze wspólnie spędzonego czasu, na celu mają przede wszystkim konkretną pomoc osobie potrzebującej, osobie często z naszej lokalnej społeczności.

Dziś Państwo mogą razem z nami kształtować działania Stowarzyszenia, ponieważ to właśnie Państwa w nich udział oraz wszelka pomoc przyczyniają się do tego, że Alwernia nadal może pośredniczyć w budowaniu więzi lokalnych i rodzinnych.

Jeśli uważają Państwo, że to, co robimy przynosi jakieś dobro, zachęcamy do przekazania nam 1% podatku i zapewniamy, że nie zawiedziemy okazanego nam zaufania. Te fundusze pozwolą nam na kontynuowanie zarówno stałych zadań, jak i realizację nowych pomysłów. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zechcecie Państwo wesprzeć nas także w tym roku.

 Jednocześnie przypominamy, że osobom, które potrzebują pomocy w wypełnieniu PIT-ów, oferujemy darmowe porady specjalistów. Skorzystać z nich można w piątek 11 marca od 17:30 do 19.00. Zapraszamy do Poradni Młodzieżowo- Rodzinnej Stowarzyszenia „ALWERNIA” (boczne wejście do kościoła o. Kapucynów).

1procentALWERNIA