Osobówka zderzyła się z motocyklem

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wczorajszej kolizji drogowej z udziałem osobówki i motocykla w Skrobowie. Policjanci apelują o ostrożną jazdę i zachowanie bezpieczeństwa.

Zmienia się pogoda, a wraz z tą zmianą na drogach pojawia się coraz więcej motocyklistów. Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia z udziałem jednośladu doszło wczoraj  po godzinie 12:00 w Skrobowie. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 34-letnia kierująca oplem jadąc od miejscowości Wola Mieczysławska, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od miejscowości Skrobów 21-letniemu motocykliście. Doszło do zderzenia. Oboje kierujący byli trzeźwi. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez pracujących na miejscu funkcjonariuszy.

Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Zbliża się sezon letni, zwróćmy uwagę na bezpieczeństwo podczas jazdy. Uważajmy na innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Lubartów