Potrójne podium MKS „Lubartów” – Mistrzostwa ADCC

Największe i najbardziej prestiżowe Mistrzostwa w Polsce przyniosły dla zawodników Lubartowskiego klubu sztuk walki trzy medale. Zawodnicy MKSu pokazali bardzo dobry poziom Jiu Jitsu i udowodnili, że są czołówką Polski swoich kategorii wagowych. Medale wywalczyli: Marta Rodzik – Brąz w kategorii Kobiet średnio-zaawansowanych do 65 kg.Krystian Olszta – Brąz w kategorii Mężczyzn średnio-zaawansowanych do 76 kg. Mateusz Lachowski – Brąz w kategorii Mężczyzn zaawansowanych do 76 kg.
MKS reprezentowali również: Mateusz Szczepaniak, który uplasował się na 5 lokacie na 50 zawodników! Martyna Kozłowska, która ukończyła zawody na 7 miejscu w swojej kategorii.
Brawo dla zawodników i wciąż czynnego Trenera Mateusza, który po raz kolejny udowadnia swoją wiedzę i wysokie umiejętności.

Następne starty zawodników MKS już niebawem!