13 lipca „Muzyczne Wieprzowanie” – zobacz szegóły

 

Wieprzowanie, czyli…

piknik muzyczny nad Wieprzem

 

Lubartowski Ośrodek Kultury oraz pomysłodawcy i muzycy zapraszają na wieczór pełen relaksu nad rzeką Wieprz. W ubiegłym roku na muzyczną lipcową imprezę na Plaży Żydowskiej przybyło około 2 tys. osób. Muzyczne Wieprzowanie w tym roku zaplanowano na 13 lipca. O godz. 19 zagra lubelskie trio „Miąższ”. Zespół tworzy muzykę pełną energii, emocji, spontaniczności. Jest zdobywcą głównej nagrody na festiwalu Fama w Świnoujściu.

O godz. 21 usłyszymy „Mikromusic”. Grupa łączy piękne melodie, kunszt i wspaniałą koncertową energię. Gra jazz, trip hop, rock, czasem też muzykę ludową. 0 godz. 23 będzie można poskakać przy rytmach szybkiego SKA, czy kołysać się przy łagodnym roots reggae. A to za sprawą wrocławskiej grupy „Bethel”. Wydarzeniu towarzyszy zbiórka Polskiej Akcji Humanitarnej. – Od godziny 16 będą zbierane pieniądze na wodę i leki dla mieszkańców Syrii – mówi Michał Kaczor, pomysłodawca i koordynator koncertu. Prowadzone też będą warsztaty muzyczne i taneczne – dodaje. (KW)

Strona facebook https://www.facebook.com/MuzyczneWieprzowanieNiebieskiKoncertDlaPah

stronia internetowa www.muzycznewieprzowanie.blogspot.com

Muzyczne-Wieprozwanie

Przed, po i w trakcie koncertów zagra MIGHTY LION SOUND Lubartowski lokalny 2-osobowy skład, który odnajdzie to co najlepsze w muzyce reggae od roots po digital dub

 mapa

Od godziny 16 do 19 prowadzone będą warsztaty tematyczne (m.in. bębniarskie, didgeridoo)

 

Dojazd z Lublina szynobusem z PKP bądź busami z PKS. Rozkład jazdy szynobusu [tutaj]

 

 

DSC_8616