19-latek wpadł z narkotykami, bronią i amunicją

Lubelscy wywiadowcy zatrzymali 19-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Był to dopiero początek problemów mieszkańca gminy Serniki. Podczas przeszukania w domu mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli znaczne ilości marihuany, dubeltówkę, prawdopodobnie czarny proch oraz amunicję. Zatrzymany niebawem usłyszy zarzuty. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Wczoraj wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie podczas patrolu zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z nich posiada przy sobie niewielkie ilości narkotyków. W związku z tym konieczne było przeszukanie w domu 19-latka. Podczas sprawdzania pomieszczeń funkcjonariusze z Lubartowa odnaleźli słoiki z marihuaną, dubeltówkę, butelkę z zawartością prawdopodobnie czarnego prochu oraz klika sztuk amunicji. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał pozwolenia na broń.

19-latek noc spędził w policyjnej celi. Obecnie trwają dokładne oględziny zabezpieczonych przedmiotów. Zatrzymany niebawem usłyszy zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury. Może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

KWP Lublin