Inspiruje ich… nauka. Kolejny sukces gimnazjum w Niedźwiadzie

Gimnazjum Publiczne w Niedźwiadzie nie zwalnia tempa. Po zdobytym tytule Innowacyjnej Szkoły 2013 w konkursie zorganizowanym przez Microsoft Partners in Learnig, szkoła odnotowuje kolejne sukcesy.
Dziś, 21 listopada zostały ogłoszone wyniki konkursu Eduinspiracje 2013, organizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Laureatem w kategorii instytucjonalnej programu eTwinning zostało właśnie Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Niedźwiadzie, za projekt „My Village”. Szkoła zdobyła także wyróżnienie w tej kategorii za projekt „My Environment In the Alphabet”. Wyniki konkursu dostępne są na stronie:
http://www.eduinspiracje.pl/home/article/wyniki/lang:pl

 

Gala wręczenia nagród w konkursie EDUinspiracje została zorganizowana 21 listopada w Warszawie, w Pałacu Prymasowskim. Kapituła konkursu „EDU inspiracje 2013” zgodnie z regulaminem przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach – indywidualnej i instytucjonalnej. Rok 2013 jest dla korzystających z programów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji okresem szczególnym, czasem zmian i podsumowań. W tym roku przypada dwudziesty jubileusz istnienia Fundacji, jednocześnie kończą się edycje wielu programów.
Konkurs EDUinspiracje 2013 ogłoszony został pod hasłem „Historie sukcesu – jak udział w programach edukacyjnych
wpłynął na funkcjonowanie instytucji na nasze życie”.

 

Na zdjęciu wśród laureatów konkursu Edyta Borowicz – Czuchryta (w środku), nauczyciel jęz. angielskiego w gimnazjum w Niedźwiadzie

eduinspiracje