Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza w swoje szeregi

Wyjazdy do teatru, wycieczki, zajęcia komputerowe, gimnastyczne czy kulinarne. Ciekawe wykłady, gra w brydża. To oferta Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubartowie, który wkrótce rozpocznie rekrutację na kolejny semestr.

Biuro UTW w Lubartowie mieści się w Bibliotece Miejskiej przy ul. Lubelskiej

UTW w Lubartowie działa już 7 lat. Właśnie ruszyła rekrutacja na kolejny rok akademicki.- Zapraszamy w nasze szeregi wszystkich, którzy chcieliby szukać możliwości realizacji swoich pasji życiowych, pogłębienia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności, aktywnego życia. Tu poznacie nowych ludzi, nawiążecie przyjaźnie, nadacie sens swojemu życiu – zachęca UTW.
Na seniorów czekają ciekawe wykłady, nauka języków obcych, zajęcia komputerowe, treningi pamięci, basen. Jest też gimnastyka, zajęcia kulinarne i rękodzielnicze, a także wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do teatru, filharmonii, spotkania towarzyskie. W ramach uniwersytetu działają dwie sekcje – brydżowa i ogrodnicza. Zajęcia rozpoczynają się 1 października, a trwają do 31 maja. Zapisy prowadzone są od 30 sierpnia w Biurze UTW ( Biblioteka Miejska ul Lubelska 36) w godz. 10.00-13.00 (tel. 606721737).