Akademia ekspresji wokalnej i warsztaty taneczne z mistrzem

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza na nowe formy bezpłatnych zajęć. Pierwsze z nich to AKADEMIA EKSPRESJI WOKALNEJ, dedykowana dzieciom, młodzieży, dorosłym, którzy chcieliby się nauczyć śpiewać.
LOK zaprasza również wszystkich tych, co już śpiewają, a chcą poprawić swoje umiejętności. Warsztaty poprowadzi Piotr Wójcik. Spotkanie organizacyjne: 9 lutego (wtorek) godz. 18.00 Sala widowiskowa LOK.

Druga forma zajęć to WARSZTATY TANECZNE – (hip-hop, rap, new style) które będzie prowadził Karol „Polssky” Polak, utalentowany instruktor.
Na swoim koncie posiada regularne warsztaty u najlepszych tancerzy światowych oraz liczne osiągnięcia. Są to m.in.: Chełm B-Boy Battle 2013 – 1 miejsce w kategorii Hip Hop, Funky Flavour 2013 – 2 miejsce w kategorii All Styles, Rytm Ulicy 2014 w Pile – 3 miejsce w kategorii Hip Hop Duety i 4 miejsce w kategorii Hip Hop Solo oraz 2 miejsce w
kategorii Hip Hop Formacje. Karol Polak może też poszczycić się drugim miejscem w V edycji programu „Mam talent”. Sędziuje podczas międzynarodowych zawodów tanecznych i prowadzi warsztaty w szkołach tańca w całym kraju. Karol Polak pracuje w szkole tańca Fair Play Dance Studio w Białymstoku i jako trener – konsultant w szkole tańca Bailamos w Bydgoszczy.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 lutego o godz. 17.00 w siedzibie LOK, ul. Rynek II 1.

Zapisy i informacje: Lubartowski Ośrodek Kultury ul. Rynek II 1 tel. 81 855 22 42; e-mail: L.O.K@interia.pl

polssky