ANDRZEJ PAWŁOWSKI PODWÓJNYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI NAUCZYCIELI

W dniach 18-19 czerwca w Łodzi odbyły się XXX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowym. Zawody te były bardzo udane dla dwóch nauczycieli wychowania fizycznego związanych z Lubartowem – Andrzeja Pawłowskiego i Krzysztofa Barszcza.

Andrzej Pawłowski, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie, a zarazem szkoleniowiec młodych talentów w Lewarcie Lubartów zdobył indywidualnie drugie miejsce w kategorii wiekowej 51-62 lata. Wygrał pięć kolejnych spotkań przegrywając dopiero w finale. Krzysztof Barszcz jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Niemcach i zawodnikiem STS Lubartów. W kategorii 41-50 lat zajął drugie miejsce. Obaj panowie reprezentując drużynę związkową z Lublina wywalczyli też brązowe medale w konkurencji drużynowej.