Andrzejkowy wieczór w liceum

27 listopada w II Liceum Ogólnokształcącym im. P. Firleja w Lubartowie odbył się wieczór andrzejkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Wśród atrakcji znalazły się różnego rodzaju andrzejkowe wróżby – ciasteczka z przepowiednią, wróżenie z kart i z ręki, a także Koło Fortuny, w którym można było wygrać ciekawe nagrody, takie jak dodatkowy kupon na gofra oraz kupony na niepytanie i nieprzygotowanie na wybraną lekcję w grudniu. Poza tym uczniowie mogli śpiewać i tańczyć w Sali Karaoke, grać w różnego rodzaju gry planszowe w Sali Gier, zrobić zdjęcia w fotobudce, a także zjeść gofra z wybranymi przez siebie składnikami.

Podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się mecz siatkówki nauczycieli i uczniów, w którym brali udział nasi kochani Profesorowie – Marcin Świderek, Rafał Wrotkowski, Adam Sabat i Paweł Pasikowski.

Wieczór andrzejkowy należał do niezwykle udanych, tym bardziej, że następnego dnia wszyscy uczestnicy zabawy mieli zagwarantowane spokojne lekcje bez pytania.

Samorząd Uczniowski