Artystyczne wakacje

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci na zajęcia okresowe „Artystyczne wakacje 2020”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 do 11 lat odbywać się będą w trzy wakacyjne tygodnie: 29.06 – 3.07.2020 r., 17-21.08 oraz 24-28.08.2020 r. w godzinach 10.00 – 15.00. Zapisy online na stronie www.mdk.lubartow.pl ruszają w poniedziałek 22 czerwca o godz. 14.00.

W programie tegorocznych „Artystycznych wakacji” nauczyciele Pracowni Inicjatyw Kulturalnych PMDK przewidzieli m.in: wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego, zajęcia na podłodze interaktywnej, warsztaty artystyczne z nauczycielami PMDK (muzyczne, plastyczne, taneczne,  teatralne, gry i zabawy), „Teatr wyobraźni”- czytanie performatywne z projekcją na sali widowiskowej PMDK, pokazy Kino Bambino – filmy animowane z PMDK oraz spotkanie profilaktyczne.

Podczas zajęć będą obowiązywały zasady związane z panującą epidemią Covid-19, m.in.  dzieci będą pracowały w grupach 7-osobowych z jednym nauczycielem, niestety nie będzie zajęć integracyjnych dla wszystkich uczestników, nauczyciele będą unikać zadań wymagających kontaktu między dziećmi; codziennie dzieciom będzie mierzona temperatura, a narzędzia i sprzęty dezynfekowane. Zajęcia odbywać się będą wyłącznie w salach, których wielkość pozwala na zachowanie dystansu  społecznego miedzy uczestnikami.

Ilość miejsc: 35/tydzień

Składka na materiały i wycieczkę: 50 zł/tydzień

Lista przyjętych na pierwszy tydzień zajęć zostanie opublikowana w czwartek 25 czerwca o godz. 16.00 na stronie www.mdk.lubartow.pl

Szczegółowe informacje na stronie www.mdk.lubartow.pl