Autokar promujący Lubartów ruszył w Polskę

Rzeszów, Krosno, Sanok, Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Łódź i Zakopane. To tylko niektóre z miast na trasie nowoczesnego autokaru reklamującego Lubartów.

Rejsowy autobus firmy Neobus z reklamą od kilku dni, codziennie przemierza setki kilometrów po Polsce. Tak będzie przez najbliższy rok. Reklama na zewnątrz pojazdu, to tylko jeden z elementów. Podczas podróży pasażerowie będą mogli zapoznać się z materiałami promocyjnymi i obejrzeć na telewizorach spoty o Lubartowie. – W ten sposób chcemy zwrócić uwagę pasażerów i mieszkańców dużych miast w Polsce na walory Lubartowa – zarówno te turystyczne jak też inwestycyjne. Chcemy zachęcić jak największą liczbę osób do odwiedzania naszego miasta, nie tylko w celach turystyczny i informować, że Lubartów doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu – mówi Burmistrz Lubartowa Krzysztof Paśnik.

„Lubartowski” autobus to jeden z elementów naszej kampanii promocyjnej. Są to również m.in. spoty o Lubartowie i jego okolicach. Pierwszy z nich miał swoją premierę w ostatni piątek (link do materiału https://www.youtube.com/watch?v=DkWM3KYvLEc). Kampania jest oparta nie tylko na tradycyjnych formach promocji i dystrybucji. Sięgamy po nowe pomysły dotychczas niestosowane przez Miasto. Właśnie jednym z takich elementów jest prezentowany autokar.