Bal Studniówkowy w RCEZ

Na symboliczne sto dni przed maturą, zgodnie z tradycją, uczniowie szkoły średniej spotykają się na wielkim balu, zwanym studniówką. Jest to jeden z najbardziej uroczystych wieczorów w życiu każdego ucznia i wydarzenie, które pamięta się przez całe życie.

Bal tegorocznych maturzystów, który odbył się 3 lutego 2024 roku w Zajeździe Sosnowe Uroczysko, stał się okazją do zabawy uczniów Technikum Zawodowego Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej Doroty Bułgajewskiej – Muzyki, która nie kryjąc dumy, życzyła wszystkim maturzystom, aby radość tego dnia towarzyszyła im także w dniach, w których przystąpią do egzaminu dojrzałości.

Wicestarosta Lubartowski Jacek Pożarowszczyk, pogratulował uczniom wyboru szkoły, podkreślając, że uzyskują oni przygotowanie zawodowe, które w dzisiejszych czasach ma wielką wartość.

Następnie, w imieniu Rodziców Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, Grażyna Paśnik, w słowach pełnych wzruszenia życzyła wszystkim wielu sukcesów i niezapomnianej zabawy do białego rana.

Uczniowie w swoim wystąpieniu podziękowali Dyrekcji szkoły, kadrze pedagogicznej, rodzicom za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy, życzliwość i troskę, a wychowawcom za opiekę przez lata edukacji w szkole, motywację i mądre rady, wręczając bukiety kwiatów.

Aby tradycji stało się zadość młodzież wraz z wychowawcami zatańczyła poloneza. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana! Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy czas stanie się częścią najpiękniejszych wspomnień, a dobry nastrój studniówkowy udzieli się naszym maturzystom podczas egzaminów maturalnych!

RCEZ Lubartów

Fot. Studio FF