Bartosz drugi, a Wioletta trzecia w zimowym City Trail

City Trail to ogólnopolskie przełajowe zawody na dystansie 5 km. Jest to impreza dla wszystkich – ścigaczy, amatorów aktywnego spędzania czasu, początkujących biegaczy. W sezonie 2014/2015 zawody organizowane są w 11 miastach, w tym w Lublinie.Bieg2
W sobotę 10 stycznia 282 osoby wzięły udział w IV biegu z cyklu Grand Prix Lublin City Trail. Miejscem rywalizacji jest las Dąbrowa. Pierwszy linię mety minął Artur Kern (Perfect Runner Lublin). Drugi był lubartowianin Bartosz Ceberak (lubartowbiega.pl), a na najniższym stopniu podium stanął Paweł Wysocki (Lublin). Wśród kobiet najlepsza okazała się Joanna Wasilewska (Miód Kozacki Biłgoraj), wyprzedzając Magdalenę Zych (AZS UMCS Lublin) i „naszą” Wiolettę Dessauer (Lubartów).
W gronie zawodników, którzy ukończyli rywalizację na bardzo trudnej trasie, znaleźli się także inni biegacze z Lubartowa. Grzegorz Pożak zajął 27, Adam Zbiciak – 106, Mariusz Przybysz – 125, Paweł Talma – 159, Wiesław Brzostowski – 225, a Grażyna Brzostowska – 252 miejsce.
ig, foto: Krzysztof Bielak/Biegowa Przygoda