Basen już czynny. Po remoncie

Od dzisiaj (2 września) można ponownie korzystać z lubartowskiego basenu. W przerwie wakacyjnej na obiekcie wykonano szereg remontów.

DSC_8415

Jak informuje Janusz Gierach, dyrektor MOSiR, pływalnia będzie czynna od dzisiejszego popołudnia. W czasie trwającej 2-miesięcznej  przerwy udało się wymienić część starych okien i parapetów oraz naprawić prysznice. Dokonano także konserwacji elementów pod basenem. Placówka chce także ograniczyć straty ciepła poprzez podłączenie do sieci grzewczej PEC. Harmonogram korzystania z basenu dostępny jest na stronie internetowej MOSiR w zakładce basen.

Dostępność pływalni została rozszerzona dla osób korzystających na wejścia na bilety.  Od poniedziałku do piątku, oprócz godzin porannych 6.30- 7.15 (2 tory), wprowadzone zostały wolne wejścia w godz. 9.45- 10.30. Połączono także na prośbę mieszkańców, dwie dostępne na bilety godziny wieczornego pływania. Są to 17.45- 18.30  i 18.35- 19.20 Po zakończeniu zajęć lekcyjnych lubartowskich szkół  basen jest udostępniany klubom pływackim na prowadzenie odpłatnej nauki pływania.

(KW)

DSC_8409