Zagrają dla lubartowskiego szpitala

21 października na przyszpitalnym parkingu zaśpiewają artyści z Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Poza tym dzieci uczęszczające na  zajęcia plastyczne przygotowują specjalne transparenty dla małych pacjentów, by pokazać im swoje wsparcie.

– Sytuacja epidemiologiczna dotknęła każdą sferę naszego życia, jednak najbardziej daje się we znaki medykom i wszystkim pracownikom szpitali, którzy codziennie na pierwszej linii frontu toczą ciężki bój o zdrowie i życie pacjentów. Dlatego pracownicy i artyści LOK wyszli z inicjatywą zorganizowania koncertu pod SPZOZ w Lubartowie, który na te kilka chwil pozwoli oderwać się medykom od problemów dnia codziennego, a pacjentom poprawi nastrój i pozwoli zapomnieć choć trochę o chorobie – tłumaczy Adam Kościańczuk, dyrektor LOK.  – Poza tym dzieci uczęszczające na nasze zajęcia plastyczne przygotowują specjalne transparenty dla małych pacjentów, by pokazać im swoje wsparcie i życzyć im szybkiego powrotu do zdrowia – dodaje.

Koncert odbędzie się w środę 21 października 2020 roku o godz.12:00 na parkingu przyszpitalnym od strony ul. Łąkowej.  LOK zaprasza wszystkich mieszkańców Lubartowa, by także udzielili swojego wsparcia  medykom i pozdrowili pacjentów przebywających w placówce.

(kw)