Bieg Niepodległości 2019 – dla Wiesława

Po raz pierwszy w Lubartowie odbędzie się Bieg Niepodległości 2019. To okazja do świętowania  obchodów Święta 11 Listopada. Bieg organizuje Stowarzyszenie Alwernia. Start o godz. 19:18.

Będzie to bieg o charakterze charytatywnym. W trakcie wydarzenia będzie można wesprzeć leczenie pana Wiesława Nowaka, prezesa Klubu „Nefryt”.  – Większość z nas już wie że, Pan Wiesław został brutalnie pobity i jego aktywne życie w ułamku sekundy diametralnie się zmieniło. Obecnie potrzebuje ciągłej opieki i drogiej rehabilitacji. W związku z powyższym postanowiliśmy jeszcze w tym roku zorganizować wydarzenie biegowe poświęcony Panu Wiesławowi. Warto zaznaczyć że, Pan Nowak jest organizatorem najstarszego biegu w Lubartowie – „Bieg Lewarta” – informują organizatorzy.
Bieg będzie  na dwóch dystansach: 5 km (zapisy: https://www.e-gepard.eu/show-race/1660) i 10 km (zapisy: https://www.e-gepard.eu/pl/show-race/1659). Limit miejsc jest ograniczony.

Zapisując się na bieg, można wybrać wysokość datku na rzecz pana Wiesława. Zebrane środki  zostaną przekazane na opiekę, leczenie i rehabilitacje Pana Wiesława Nowaka.