Bieg „Pokój i Dobro” dla Mai Ziemichód

Stowarzyszenie Alwernia – Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny w Lubartowie po raz kolejny organizuje bieg charytatywny „Pokój i Dobro”. W tym roku będą zbierane pieniądze na leczenie 7-letniej Mai Ziemichód – zmagającej się z nowotworem.

Bieg odbędzie się w sobotę 26 czerwca o godz. 17:00, na dystansie 10 km. Jego celem jest oprócz wymiaru charytatywnego upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja Miasta Lubartów i Powiatu Lubartów jako miejsca przyjaznego dla ludzi aktywnych, przeciwdziałanie patologicznym zjawiskom w społeczeństwie oraz zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zawody przeznaczone są tylko dla biegaczy. Organizatorzy informują, że trasa będzie oznaczona znakami pionowymi co 1 kilometr. W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 15 lat. Natomiast w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Biuro zawodów będzie się mieścić w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie – czynne od godziny 13:00 do 16:30.

Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: https://www.e-gepard.eu/show-race/2067 do dnia 24 czerwca do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc Impreza jest organizowana przy wsparciu finansowym Miasta Lubartów i Starostwa Powiatowego w Lubartowie.
Regulamin: https://www.e-gepard.eu/file/regulamin/2067_regulamin.pdf

Sylwia Cichoń