Boisko zalane, mecz odwołany

W ramach 11 kolejki lubelskiej czwartej ligi, piłkarze Lewartu Lubartów mieli w sobotę 4 października rozegrać spotkanie z Orionem Niedrzwica Duża. Mecz ze względu na zalane boisko przy ulicy Parkowej został odwołany.


Przed pojedynkiem sędzia wyznaczony do poprowadzenia ligowej potyczki stwierdził, że gra w takich warunkach jest niemożliwa. Niemal cała murawa zalana była wodą. Decyzja mogła być tylko jedna ? odwołanie meczu.
Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył już nowy termin spotkania. Zespoły Lewartu Lubartów i Orionu Niedrzwica Duża spotkają się 15 października (środa). Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 15.00. Już w najbliższą niedzielę podopieczni Arkadiusza Smolarza staną przed szansą odniesienia trzeciego, kolejnego ligowego zwycięstwa. Po zespołach POM-u Iskry Piotrowice i Sokoła Adamów, na drodze Lewartu pojawia się Włodawianka. Mecz we Włodawie rozpocznie się o godzinie 15.00. Potem dwa kolejne ligowe mecze lubartowianie rozegrają na własnym obiekcie ? zaległy z Orionem i Unią Bełżyce.    ig