Brązowy Wilk dla uczniów ZS2

Rok wytężonej pracy, mnóstwo odbytych spotkań z partnerami, sponsorami, a przede wszystkim beneficjentami. Wiele ważnych rozmów, istotnych problemów naświetlonych i „wziętych na warsztat”. A wszystko to w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, w której wzięli udział uczniowie z ZS nr 2 w Lubartowie.

-W tym roku udało się nam zrealizować aż 6 projektów społecznych:

– DE(presja)FACTO – nagroda Brązowego Wilka

– Uzależnieni w necie

– Przysięga Hipokratesa

– Planeta NFT

-MITOmaniacy

– Szczepionka HPV

W tym roku grupie uczniów zaangażowanych w projekty udało się dotrzeć do prawie 27 tyś. beneficjentów. 22 uczniów uzyskało tytuł finalisty Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” i otrzymało międzynarodowe certyfikaty z zarządzania projektami.

W obecnej edycji szkoła z ul. Chopina zasłużyła na miano lidera projektów społecznych, gdyż w rankingu szkół uplasowaliśmy się na 5. Miejscu w województwie i 50. Miejscu w Polsce. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak wysoko.

Wszystkie te wspaniałe sukcesy młodzież fetowała w piątek, 21 kwietnia 2023r. na Wielkim Finale „Zwolnionych z Teorii” i afterparty w Teatrze Palladium w Warszawie. Wielkie brawa dla młodzieży za pracowitość, zaangażowanie i chęć zmieniania świata na lepsze.

ZS2