Chonabibe Festiwal 2018, czyli muzyczna uczta w Opolu Lubelskim, 17-18 sierpnia!

 

            To już tradycja, którą od dziewięciu lat żyją fani opolskich muzycznych klimatów, jednoczący się rokrocznie w ramach energetyzującego Chonabibe Festiwal! W dniach 17-18 sierpnia, wspólna scena festiwalu zabrzmi jednym głosem, bo choć różnymi rytmami, w tym hip-hop, soul, czy reggae, ale w ramach wspólnej idei, niosącej wibracje dobrej energii dla całej festiwalowej społeczności.

      Nie milknący duch lubelskiej sceny muzycznej, gdzie gospodarzami wciąż pozostaje zespół Chonabibe, i tym razem dokona muzycznego cudu! Wraz z przyjaciółmi festiwalu, jak i artystami, którzy po raz pierwszy pojawią się w Opolu, i w tym roku poniosą uczestników mocną falą! Dla swojej chonabibowej widowni wystąpi m.in. Wspólna Scena w składzie Sokół, Kosi, Ras, Włodi, Stasiak i Dj Krime, Żabson, Otsochodzi czy Skubas, choć oferta artystyczna wydarzenia jest bogatsza o wielu innych, fantastycznych wykonawców! Podczas tych dwóch dni świat stanie się lepszy, gdy w Parku Miejskim ludzie kochający tę, jedyną  w swoim rodzaju, muzyczną wspólnotę, zbudują jego przestrzeń.

   Idea Festiwalu to nie tylko integracja w ramach wspólnej muzycznej sceny, ale i spędzonego razem czasu. Jedność i swoista rodzinna atmosfera budują klimat tego wydarzenia, gdzie muzyka pozostaje zaproszeniem dla tych niezwykłych międzyludzkich relacji. W ramach programu festiwalowego organizatorzy zaplanowali liczne spotkania z artystami, warsztaty muzyczne, znajdzie się też czas na leżakowanie pod drzewami czy aktywności w strefach sportu. Wrotki czy trening football’u amerykańskiego to tylko nieliczne z propozycji sportowych, z których skorzystać będą mogli festiwalowi goście. Czy na spokojnie, czy aktywnie – jedno jest pewne – nudy nikt tu nie zazna!