„Czapkę Mikołaja włóż i biegnij w przód”

Szykuje się kolejna impreza biegowa z okazji Mikołajek organizowana przez lubartowskich biegaczy. Do pokonania dystans ponad 6 kilometrów i obowiązkowo co najmniej mikołajowa czapka.
W imprezie pod nazwą „Czapkę Mikołaja włóż i biegnij w przód” może wziąć udział każdy. Bieg ruszy tym razem 5 grudnia o godzinie 14.00 sprzed Urzędu Miasta Lubartów. Biegacze skierują się w stronę ronda przy Kauflandzie, gdzie nastąpi nawrotka i bieg w stronę CPN-u i  z powrotem do mety przy Urzędzie Miasta. Oczywiście bieg po chodnikach zgodnie z przepisami BHP. Trasa do pobrania https://connect.garmin.com/modern/course/84668339
Przed startem i na mecie będzie prowadzona charytatywna zbiórka. Cała kwota przekazana zostanie na konto Stowarzyszenia Alwernia do wykorzystania na paczki świąteczne dla potrzebujących.
Bieg ma w tym roku charakter ponownie nie wyścigowy. Biegniemy tempem mega konwersacyjnym 6:30 -7:30. Po biegu zapraszamy na herbatkę do Lubartowskiego Ośrodka Kultury. W poprzednim roku udało nam się zebrać ponad 500 zł – mówią organizatorzy. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, zawsze można przebiec tylko połowę dystansu i czekać na wszystkich na mecie, gdzie wykonamy tradycyjna wspólna fotografię.

PeO