Czołówka na DK19

W dniu 14.08.2020 r. o godz. 20.26 na drodze DK 19 w miejscowości Kolonia Annobór doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Renault oraz Forda Focusa.

 W chwili przybycia na miejsce zdarzenia zastępu z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Lubartowa wszyscy uczestnicy wypadku znajdowali się poza pojazdami. Poszkodowane cztery osoby ( w tym 1 dziecko w wieku 6 lat) zostały przetransportowane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Jedynie kierowca Renaulta nie odniósł żadnych obrażeń. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychologicznego osobom poszkodowanym, odłączeniu instalacji elektrycznej oraz gazowej w obu pojazdach. Dalsze działania polegały na oświetleniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności dochodzeniowych przez Policję. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Lubartów oraz zastępy OSP z Brzezin i Wólki Rokickiej.

Oficer Prasowy KP PSP w Lubartowie informuje, że w okresie od dnia 12.08.2020 r. do dnia 16.08.2020 r. na terenie powiatu lubartowskiego doszło do 19 zdarzeń, w tym 12 pożarów, 5 miejscowych zagrożeń oraz zgłoszono dwa fałszywe alarmy.

 

Oficer Prasowy KP PSP / Redakcja