Dla babci i dziadka

W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Woli Skromowskiej  w środę 8 lutego  odbyła się uroczysta akademia dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego 3,5 – 4 latki, 5 latki, 6 latki oraz uczniowie z klasy I, II, III.

             Dyrektor szkoły Paweł Dobek w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitał Szanownych Gości oraz złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta ,, Kochane babcie, drodzy dziadkowie życzę Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Państwa szerokim łukiem, zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym”.       

           Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność.

 Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem.       

 Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali ,,Sto lat”, złożyli przybyłym babciom i dziadkom życzenia i wręczyli wzruszonym gościom prezenty.