Dni Otwarte Techmleku

9 września w firmie Techmlek odbyły się Dni Otwarte. Pokazy maszyn rolniczych, gry i zabawy dla dzieci to tylko niektóre atrakcje, które zostały przygotowane przez firmę na tą okazję.

 

 

Firma działa od 2002 roku i początkowo jej głównym profilem były sprzedaż i serwis systemów udojowych i schładzalników mleka. Od 2006 roku firma wprowadziła do swojej oferty ciągniki rolnicze i kosiarki japońskiej firmy Kubota, sukcesywnie powiększając swoją ofertę maszyn rolniczych.Od 2016 roku nowa siedziba firmy mieści Pałecznicy Kolonia. Firma ma również na swoim koncie kilka sukcesów między innymi: nagrodę złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego w konkursie ,, Zaradny, innowacyjny, przedsiębiorczy” w 2017 roku.

Organizujemy takie wydarzenie aby spotkać się ze swoimi odbiorcami, z naszymi największymi klientami. Pokazać im również jak pracujemy, jak pracują nasze serwisy, jak działa nasz handel. Chcemy również ich ugościć i najlepszym wręczyć nagrody. Dni Otwarte naszej firmy jest to forma przede wszystkim ukoronowania naszej rocznej pracy. Dzisiaj dla klientów, którzy nas odwiedzili przygotowaliśmy różne atrakcje, dla najmłodszych gry i zabawy, dmuchańce. Dla starszych pokazy maszyn, można wszystko pooglądać z bliska, przejechać się ciągnikiem, zobaczyć jak pracują maszyny, przetestować je – mówi Lech Mitura, jeden z właścicieli firmy.

Zasięg firmy jest to całe województwo lubelskie i kilka ościennych powiatów z województwa mazowieckiego. Techmlek ma w sumie trzy oddziały w: Pałecznicy Kolonia, Hrubieszowie oraz w Sycynie koło Zwolenia.

Emilia Kosek