Doradzą jak zdobyć środki unijne

Jak zdobyć środki unijne? Jak wygląda procedura i jakie przedsięwzięcia mogą liczyć na wsparcie? Na te pytania już 25 czerwca (wtorek) w Urzędzie Miasta Lubartów odpowiedzą konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Tego dnia do lubartowskiego Ratusza zawita Mobilny Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Celem przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy UE oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów. Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich UM Lubartów będzie czynny w godz. 9-13. Porady udzielane są bezpłatnie.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, działająca na terenie województwa lubelskiego, od czerwca 2011 roku realizuje przedsięwzięcie, którego celem jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej. W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych konsultanci odwiedzają poszczególne miasta i gminy województwa.