Dzień otwarty na komendzie policji w Lubartowie

26 maja w Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie odbędzie się dzień otwarty. Osoby odwiedzające komendę będą mogły uzyskać informacje o tym, jakie warunki należy spełnić by wstąpić w szeregi policjantów. Będzie można zwiedzić jednostkę i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Wydarzenie zorganizowane zostanie w związku z obchodami 20-lecia etyki zawodowej w policji.


26 maja w godzinach 10:00 – 14:00 policjanci zapraszają na spotkanie z mundurowymi. Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jakie są ustawowe zadania Policji i obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z funkcjonariuszami o charakterze ich pracy i bezpieczeństwie.

Większe grupy zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu zachęcamy do wcześniejszego kontaktu pod numerami telefonu 47 81 25 248 lub 47 81 25 243 celem uzgodnienia dodatkowych i dogodnych terminów.

KPP Lubartów