Dziewczyny z II LO  wicemistrzyniami województwa lubelskiego w piłce nożnej

Pod koniec kwietnia drużyna dziewcząt z II LO w Lubartowie  reprezentowała nasz rejon w  Mistrzostwach Województwa SZS w piłce nożnej dziewcząt, które odbyły się w Tomaszowie Lubelskim. W zawodach wzięło udział pięć drużyn z województwa, które rywalizowały  w systemie „każdy z każdym”.

Z ogromną dumą informujemy, że nasze Złotka pokonały drużyny z Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego oraz Chełma i zajęły zaszczytne drugie miejsce na podium, przegrywając tylko z drużyną z Biłgoraja 2:1.

Warto dodać, że nasze wicemistrzynie zawdzięczają ten sukces nie tylko swoim umiejętnościom, ale  także regularnym treningom podczas zajęć SKS i pasji do tego sportu. Już sam awans do województwa to wielki sukces, wymagał bowiem pokonania drużyn w powiecie i  na szczeblu rejonowym w Rykach.

Gratulujemy  naszym wicemistrzyniom pucharu!!!

 Drużyna z II LO wystąpiła w składzie: Klaudia Matyjaszczyk kl. 1i, Oliwia Kołkiewicz kl. 1d, Julia Korzeniewska kl. 2b, Kinga Zyga kl. 3d, Kinga Augustyniak kl. 3c, Aleksandra Dzięcioł kl. 3c, Dominika Karczewska kl. 3c, Aleksandra Sabat kl. 3c, Lena Mitruk kl. 3c, Klaudia Marczak kl. 4j, Martyna Zabielska kl. 4g

Opiekunem dziewczyn z II LO jest Marcin Świderek.

  foto: Malwina Sidor z klasy 3c