E- konferencje branżowe w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej

Cykl e-konferencji branżowych skierowanych do uczniów szkół podstawowych Powiatu Lubartowskiego przez cały kwiecień i maj odbywał się w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

W projekcie uczestniczyli uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych w Przytocznie, Kocku, Brzeźnicy Książęcej, Łucce, Szczekarkowie, Samoklęskach, Kaznowie, Poizdowie, Rudnie, Woli Skromowskiej, Nowym Antoninie, Pałecznicy, Nowodworze, Skrobowie, Dębicy, Annoborze, Kamionce oraz Szkół Podstawowych numer 1 i 3 w Lubartowie. Podczas zdalnych spotkań prowadzonych przez nauczycieli Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej – Iwonę Mocior, Agnieszkę Sachar, Jacka Bednarskiego i Łukasza Bzowskiego ósmoklasiści mieli okazję poznać ofertę szkoły, wirtualnie zwiedzić pracownie do nauki przedmiotów zawodowych, dowiedzieć się o różnorodnych projektach realizowanych w szkole. Prowadzący spotkania przedstawili także ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Konferencje cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczniów. Nie obyło się również bez pytań zadawanych przez uczestników spotkań, na które prowadzący chętnie odpowiadali.

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół podstawowych do podjęcia nauki w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej. Kształcąc się w naszej szkole możecie zdobyć ciekawy zawód oraz umiejętności cenione i poszukiwane na rynku pracy, uczyć się w nowoczesnej placówce, w miłej i życzliwej atmosferze.

Więcej informacji znajdziecie na rcez.lubartow.pl